Press "Enter" to skip to content

Pomocne prace na stavbe brno

Vybírejte z 160 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

Zajímavá práce na plný úvazek v zavedené firmě Student-living Development, s. Volná pracovní místa v odvětví.

Brno, JMM stavební spol. První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: norbert. Nepožadujeme výuční list, ale výhodou praxe v oboru, manuální zručnost. Hledáme spolehlivé brigádníky pro pomocné práce na stavbě – úklid stavby, vykládka a nakládka materiálu, zemní práce a terénní úpravy, natírání apod.

Požadujeme čistý trestní rejstřík – nutno doložit, časovou flexibilitu. Pomocné práce na stavbě. Náplní práce je pomoc při realizaci staveb, manipulace s dřevěnými panely a jejich přenášení. Zedník, obkladač, pomocné práce na stavbě – prac.

Registrovat se Přihlásit se. Nabídka práce Málkov: pomocné práce na stavbě. Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.

Informace o pracovním místě. V souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům. Najdi si zaměstnáni a volná místa na vyhledávači práce Careerjet. Ostrava, okres Ostrava-město.

Všechny nabídky práce – na Stavbě – Česko. Online kurzy a školení se slevou až 59 %. Přidejte se k nám a získejte přístup ke kapitolám zdarma ještě dnes! Desítky kurzů, ze kterých si vybere každý;. Nabídky se na webu zobrazí dříve, než vyjdou v tištěné podobě v časopise. Pod touto pracovní nabídkou najdete další aktuální nabídky práce z Vašeho regionu.

Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte a co. Uživatel smí na tomto webu vystupovat jen pod jednou identitou (uživatelským jménem) a používat pouze jeden uživatelský účet. Uživatel prohlašuje, že je autorem zveřejňovaných textů, obrázků nebo příloh, případně má souhlas vlastníka práv k těmto materiálům s jejich zveřejněním. Odpovědět na nabídku práce.

Zisti si aké budeš potrebovať znalosti, zručnosti a aké vzdelanie je potrebné pre brigádnickú pozíciu pomocníka na stavbe.

Náplň práce: – obsluha vstřikovacího lisu při výrobě produktů z pryže – práce u lisu, kdy pracovník výrobek do lisu vloží, po operaci ho vybere. Doprava na stavby zajištěna, v případě vzdálenějšího místa výkonu i ubytování. Dostávajte na e-mail nové pracovné ponuky: Prosím, zadajte platnú e-mailovú adresu. Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojej e-mailovej adresy Prosím, dajte súhlas so správ.

Práce na směny jednosměnný provoz. Kontaktní údaje AQUA SERVIS KZ, s. Naše motto je: “S láskou a úsměvem”.