Press "Enter" to skip to content

Prace uklid v praze

Hledáme nové zaměstnankyně, které jsou v 1. Nabídka práce na webu Dobrá Práce. Prahu je velmi bohatá. Zajišťujeme též úklidové služby pro domácnosti. Dále nabízíme údržbu zeleně a úklid garáží. Provádíme jak pravidelné, tak jednorázové úklidy.

B, úklid, vaření, občasné hlídání. Pracujeme s prověřenou a profesionální úklidovou technikou a úklidovými stroji od předních světových značek.

Vybírejte z volných pracovních míst a brigád v celé České republice. I v poměrně rozsáhlé konkurenci úklidových firem je totiž velmi důležité vybrat odpovídající tým s profesinálním a individuálním přístupem ke každé zakázce. Firmy mohou vkládat nabídky práce zcela zdarma a pro návštěvníky hledající práci je připravena řada funkcí usnadňující hledání práce, jako například možnost zasílání nových nabídek na e-mail. Pošlete svůj životopis a najděte si nové zaměstnání ještě dnes!

Praze, Brně a Bratislavě.

Zadavatelem pracovní nabídky je firma ProfColor s. Profesionání přístup k práci i vám. Volná místa denně kontrolujeme, abyste nemuseli ztrácet čas s volnými pracovními místy, která už. Nutný ŘP skupiny B, flexibilita a organizační schopnosti.

Dobré platové podmínky, stravenky po zapracování osobní ohodnocení. Můžete si také prohlédnout hodnocení ostatních uživatelů a ověření pomocnic. Výškové práce z lešení nebo práce z vysokozdvižné techniky jsou podstatně nákladnější než levnější výškové práce na laně. Práce je pro invalidní důchodce a osoby se zdravotním omezením. Získejte přehled Zůstaňte v kontaktu a sledujte aktuální nabídky práce, budete tak v obraze a neujde Vám žádné nové volné místo. Jedná se o úklid dvoupatrového bytu cca 200m2.

Náplň práce: mokré vytírání. Ceny úklidových prací nejsou vždy rozhodujícím kritériem při výběru vhodného partnera. Záleží spíše na zkušenostech. Mytí oken, žaluzií, tepování koberců a. Svěřte své starosti spojené s úklidem společných prostor do našich rukou a užívejte si skvělé vizitky v podobě perfektně uklizeného domu. Zajistíme vám profesionální úklid společných prostor v panelovém, činžovním i bytovém domě, v hernách.

Na trhu jsme již pres 10 let.

Komplexní úklidové služby a správa: spolupráce s realitními kancelářemi, majiteli nemovitostí a developery. Zimní údržba komunikací na pražském Žižkově po největších přívalech sněhu v letošním roce. Specializujeme se na úklid domácností, bytových i nebytových prostor. Máme za sebou množství spokojených zákazníků, kteří jsou naše nejlepší reklama. Zajistíme vám čistý a bezpečný domov a ušetříme váš čas, který můžete věnovat své práci, sobě nebo rodině a svým blízkým.

Prohlédněte si naše reference, kde naleznete výběr velkých i malých projektů a hlavně spokojených klientů. Inzerce práce, nabídky práce v oborech a inzerce práce zdarma. Požadujeme: čistý RT, základní znalost práce na PC, slušné vystupování, seriózní jednání, zkušenosti s obsluhou EPS ústředny výhodou, práce v oboru výhodou. Netrapte se úklidem a nechte to raději na nás. Každý den aktuální nabídky brigád. Máme přes 600 aktuálních a ověřených nabídek.

Pomohli jsme najít brigádu již tisícům lidí, pomůžeme i tobě.